KONST / Litografier / Färglitografi 9076273
nr 907 6273
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stockholmsmotiv, 12/100, signerad, 44x56glas saknas
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:37:46
500 kr
350 kr
600 kr
700 kr
800 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas